دستگاه بسته بندی حبوبات ،دستگاه بسته بندی خانگی ،دستگاه بسته بندی خشکبار، دستگاه بسته بندی ادویه جات

شرکت بهفر ماشین با پشتوانه مهندسین طراح و گروه فنی متخصص و مجرب ،بهترین خدمات را با مناسب ترین هزینه ، با رعایت استانداردهای روز دنیا ، در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه می دهد . شرکت بهفر ماشین سهند طراح و سازنده انواع دستگاه های بسته بندی و ماشین آلات خط تولید به شرح ذیل می باشد :

خط تفت و شور کن و بسته بندی آجیل و خشکبار :

شامل دستگاه تفت و شور کن و طعم زن آجیل و خشکبار و دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار می باشد . انواع دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل در دو مدل دستگاه بسته بندی خشکبار خانگی جهت بسته بندی خشکبار در منزل با قیمت ارزان و کوچک  می باشد و مدل صنعتی آن ، دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار است که بصورت دستگاه بسته بندی چهار توزین خشکبار و دستگاه بسته بندی دوتوزین با ظرفیت تولید بالا می باشد .

جهت لیست قیمت دستگاه های تفت و شور کن و قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل خانگی و صنعتی کلیک نماییدسازنده دستگاه بسته بندی مواد غذایی

خط بسته بندی حبوبات :

شامل دستگاه سورت حبوبات ،دستگاه بوجاری حبوبات ،دستگاه پولیش حبوبات و دستگاه بسته بندی حبوبات می باشد .

جهت لیست قیمت دستگاه های بسته بندی حبوبات کلیک نماییدسازنده دستگاه بسته بندی مواد غذایی

خط بسته بندی ادویه جات و مواد پودری

از مهمترین دستگاه های خط بسته بندی مواد پودری و ادویه ، دستگاه آسیاب صنعتی ادویه جات و دستگاه بسته بندی مواد پودری  و ادویه جات می باشد .

دستگاه های بسته بندی ادویه جات و مواد پودری در دو مدل دستگاه بسته بندی ادویه خانگی که بصورت کوچک و ارزان قیمت می باشد و مدل دستگاه بسته بندی ادویه و مواد پودری صنعتی با ظرفیت تولید بالا می باشد .

همچنین دستگاه بسته بندی مواد پودری و ادویه جات بصورت دستگاه بسته بندی ادویه جات سلفونی و دستگاه بسته بندی قوطی پرکن ادویه می باشد .

سازنده دستگاه بسته بندی مواد غذایی

 

انواع دستگاه بسته بندی شامل : دستگاه بسته بندی توزین دار، دستگاه بسته بندی دو توزین،دستگاه بسته بندی چهار توزین ،دستگاه بسته بندی حجمی،دستگاه بسته بندی مواد گرانولی،دستگاه بسته بندی مواد پودری ،دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت  و دستگاه های بسته بندی خانگی می باشد

کلیه ماشین آلات خطوط تولید ساخت بهفر ماشین دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش منحصر بفرد می باشد

خواهشمند است پیش از هر اقدامی ( خرید یا انعقاد قرارداد و … ) با مشاوران مجرب ما تبادل اطلاعات فرمایید تا ضمن آگاهی از توانمندیهای این مجموعه و اطلاع از انواع خدمات و کیفیت ، از لیست قیمت های رقابتی و شرایط منحصر به فرد فروش ما نیز مطلع شوید .