دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار صنعتی و خانگی

دستگاه-بسته-بندی-حبوبات-و-خشکبار،-دستگاه-بسته-بندی-خانگی
دستگاه-بسته-بندی-حبوبات-و-خشکبار،-دستگاه-بسته-بندی-خانگی

بهفر ماشین اطلس البرز تولید کننده و سازنده دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار صنعتی و خانگی با کیفیت عالی ،  قیمت رقابتی و همچنین سابقه درخشان در ساخت دستگاههای بسته بندی مواد غذایی ، شیمیایی و صنعتی و خط تولید چیپس سیب زمینی ،خط تولید میوه خشک یا خط تولید چیپس میوه، خط تولید پیاز داغ، خط تولید سبزیجات آماده طبخ و سبزیجات منجمد و خورشتی و … می باشد .

دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار خانگی یا دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار در منزل جهت کارآفرینی و مشاغل خانگی دارای سود قابل توجهی می باشد 

تفاوت دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار صنعتی و خانگی فقط در ابعاد آنها می باشد که دستگاه های بسته بندی خانگی مناسب جهت مشاغل خانگی و قابل استفاده در کارگاه ها و محیط کوچک حتی منازل  و … می باشد .

مزایای دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار در منزل

دارای وزن کم ،حمل و نقل آسان،اپراتوری آسان  دارای ارتفاع کم ،دارای منو فارسی،عدم نیاز به بالابر و نوار نقاله جهت جلوی دستگاه بسته بندی و مقرون بصرفه می باشد .

 تجهیزات و قطعات دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار به اختصار :

  • سیستم plc

  • مانیتور لمسی با منو فارسی

  • سیستم عیب یاب اتوماتیک

  • مجهز به دو توزین و یا چهار توزین اتوماتیک : ( دستگاه بسته بندی دو توزین حبوبات و خشکبار ) ( دستگاه بسته بندی چهار توزین حبوبات و خشکبار )

کاربرد دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار صنعتی و خانگی

از نکات قابل توجه دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار بهفر ماشین اطلس البرز این است که از آن میتوان برای بسته بندی تمامی مواد گرانولی چون حبوبات و خشکبار ، قند و شکر ، چیپس سیب زمینی و میوه ، انواع شکلات و …  استفاده نمود . پوشش یا لفاف مورد استفاده در این دستگاه برای بسته بندی مواد گرانولی انواع لفاف سلفونی ،ترسبافون صدفی و … می باشد .

مشخصات دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار :

برق مصرفی : 2 کیلو وات – تکفاز یا سه فاز 220 الی 380 ولت

سرعت بسته بندی : 20 الی 30 بسته در دقیقه

وزن بسته ها : 20 الی 2000 گرم

دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار صنعتی و خانگی ساخت بهفر ماشین اطلس البرز دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

📞

09125883469

09360038633

02634725729

🌏https://behfarmashin.com

🌏http://jahanpacking.com

🆔 https://www.instagram.com/behfar.machine.atlas.alborz